?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
«Рукотворна казка» на Мамаєвій Слободі
руда господарочка
katrulyska wrote in rukotvory_comua
23 жовтня 2010 року о 14:00 в козацькому селищі «Мамаєва Слобода» лірник Сашко розкаже свою особливу казку про «Солом’яного бичка»… А за акторів слугуватимуть повнорозмірні казкові персонажі з соломи (бичок висотою понад 1 метр), глини (ведмідь, вовк, лисиця та заєць) та тканини (дід та баба). Їх перед цим зі своїми вихованцями та усіма охочими зроблять народні майстри. Казкою нагадаємо дорослим босоногі миті, а дітей навчимо творити руками.

«Рукотворна казка» на Мамаєвій Слободі — це спільний захід інтернет-проекту «Рукотвори» та Центру народознавства «Козак Мамай».

Захід відбудеться під гаслом: «Ні, перелицюванню українського фольклору!». Проект «Рукотворна казка» наголошує на важливості читання дітям автентичних українських казок саме рідною українською мовою, а не перекладені варіанти іноземною, щоб дитина змалку відчувала нерозривність поколінь. Мова – це найважливіший зв’язковий елемент між сьогоденням і минулим. Перелицьовані на іншу мову казки не передають всю повноту творчої енергії, яку накопичив народ за багато століть. Казка для дитини це перший життєвий урок, який дозволяє передати основні моральні принципи народу, його світогляд та особливості.


Світлина з видання «100 казок» від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Учасників очікує частування гарбузовою кашею, а також заохочення у вигляді печатних медових пряників та дипломів зі справжнісінькою козацькою сургучовою печаткою Війська Запорозького Низового.

Батькам з дітьми вхід безкоштовний!

Сценарій дійства:

    * 14:00 – початок майстер-класу з усіма охочими
    * 15:30 – Казка Лірника Сашка з виготовленими персонажами.

Більше на rukotvory.com.ua